апрель, 2018 ел
җомга

Физик затларның үзйөрешле машиналарына һәм тагылмаларына еллык техник карау үткәрү графигы билгеләнде

Хөрмәтле алексеевскилылар!

Балалар 1941-1945 еллардагы Бөек Ватан сугышы белән бәйләнгән вакыйгаларда катнашкан үз гаиләләре әгъзаларына “үткәннәргә хат” язарга тиеш иделәр.

Бөек Ватан сугышы ветераннарына Татарстан Республикасы Президенты Рөстәм Нургали улы Миңнехановтан һәм Алексеевск муниципаль районы башкарма комитеты җитәкчесе Сергей Анатольевич Демидовтан азык-төлек җыелмалары һәм котлау открыткалары тапшыру дәвам итә.

Алексеевск муниципаль районында халыкка комплекслы социаль хезмәт күрсәтү үзәге белгечләре халыкка комплекслы социаль хезмәт күрсәтү үзәге активистларының иреклеләр төркеме белән берлектә “Георгий тасмасы” акциясенә кушылдылар.