июнь, 2018 ел
шимбә

Татарстан росреестры: документлар кабул итү һәм аларны күп функцияле үзәккә тапшыру графигы

Татар кухнясы бик күп төрле ашамлыклардан, өстәвенә беренче һәм икенче ашамлыклардан гына түгел, ә бәлки сөт, әче сөт ризыкларыннан да тора.

Казан районара табигатьне саклау прокуратурасы кече  һәм урта эшмәкәрлек субъектларына карата административ штрафны кисәтүгә алмаштыру сәбәпләрен  аңлата.

13 июньдә көндезге 12 нче 2 минутта Татарстан Росреестры Кадастр палатасы белән берлектә Татарстан радиосында туры элемтәдә катнашачак. Программаның темасы “Хокукларны теркәү һәм кадастр исәп-хисабы: гариза бирүчеләргә нәрсәне белергә кирәк?” дип атала.

Алексеевск ДОСААФы нәни кунакларны – 1 нче Алексеевск урта мәктәбенең 1-4 нче сыйныф укучыларын кабул итте

Иреклеләр елын  үткәрү кысаларында “Иреклеләр елы” конкурсы игълан ителде.