апрель, 2018 ел
пәнҗешәмбе

Репина Екатерина Владимировна белән Смирнов Игорь Валерьевич «Тридевятое царство» (“Түбән Кама милли паркының тыюлык зонасында интерактив-экологик-танып белү сукмагы”) проекты белән номинациядә җиңүче булды.

Техник карау үткәрү техниканың әзерлеге югары дәрәҗәдә булуын күрсәтте.

Кичә Җиңү көне алдыннан Алексеевск муниципаль районы башлыгы вазыйфаларын башкаручы Белова Г.В., Алексеевск муниципаль районы башкарма комитетының икътисад бүлеге начальнигы Сергеева Т.Н., яшьләр эшләре, спорт һәм туризм бүлеге начальнигы Сөләйманов Р.Б. Бөек Ватан сугышы ветераннарына Татарстан Республикасы Президенты Рөстәм Нургали улы Миңнехановтан һәм Алексеевск муниципаль районы башкарма комитеты җитәкчесе Сергей Анатольевич Демидовтан азык-төлек җыелмалары һәм котлау открыткалары тапшырдылар. Ветераннар бүләкләргә һәм котлауларга рәхмәт әйттеләр.