Мактау тактасы. Хезмәтнең төрле өлкәләрендә якташларыбызның хезмәтләрен хөрмәтләү

2022 елның 17 мае, сишәмбе

Безнең районның Мактау тактасына фото куюга лаек булган алексеевскилыларның исемнәрен атыйк.

Әхмәтов Ильяс Мортаза улы - «Родина»колхозы рәисе. "Родина" колхозында аграрийның эш стажы 18 ел. Республика агросәнәгать комплексы үсешенә шактый зур өлеш керткәне һәм күпьеллык нәтиҗәле хезмәте өчен «Татарстан Республикасы алдындагы казанышлары өчен»ордены белән бүләкләнде.

Боровков Владимир Александр улы-асфальтобетон җәю машинисты

"Алексеевскдорстрой" ачык акционерлык җәмгыяте. Владимир Александр улынының юл төзелеше тармагында эш стажы-25 ел.

Котлыйбыз!

Гайнуллина Роза Ирик кызы - «ЭДЕМ» ҖЧҖнең Биләр авылындагы «Эдем»кибете мөдире.

Роза Ирик кызы 15 ел буе җәмәгать туклануы  өлкәсендә эшли, үз вазыйфаларын бик җаваплы башкара.

Якташыбызны лаеклы бүләк белән котлыйбыз!

Гатина Гөлфия Гайнулла кызы-1 нче номерлы «Ромашка»балалар бакчасы тәрбиячесе. Гөлфия Гайнулла кызының эш стажы-26 ел.

Бу еллар эчендә ул йөзләгән яшь алексеевскилыны мәктәп тормышына чыгарды, аларга иң яхшы кешелеклелек сыйфатларын сеңдерде. Котлыйбыз!

Маннанов Илшат Габделвахит улы-Россия Эчке эшләр министрлыгының Алексеевск районы буенча бүлегенең участок полиция хезмәткәрләре һәм балигъ булмаганнар эшләре буенча бүлек башлыгы. Ул лаеклы хезмәт күрсәтә һәм яшь хезмәткәрләр өчен үрнәк булып тора.

Савинов Сергей Иван улы - «Инженерлык челтәрләре " җаваплылыгы чикләнгән җәмгыяте котельный операторы. Аның тармакта эш стажы-20 ел.

Эшләгән елларда Сергей Иван улы яшь белгечләр өчен остаз булып  тора.
Уңышларыгыз белән котлыйбыз!

Черкесова Марина Николай кызы - "Алексеевск муниципаль районында халыкка социаль хезмәт күрсәтү комплекслы үзәге" дәүләт бюджет учреждениесенең өйдә социаль хезмәт күрсәтү бүлекчәсе хезмәткәре. Аның тармакта эш стажы-18 ел.

Шәмсетдинов Фәрит Шәүкәт улы-«Алексеевск үзәк район хастаханәсе»ДАССОның анестезиолог-реаниматологы. Аның эш стажы 48 ел. Фәрит Шәүкәт улы-һөнәргә Фидакарь хезмәт итүнең үрнәге.

Лаеклы бүләк белән котлыйбыз!