Хөрмәтле Алексеевск муниципаль районы эчке эшләр органнары хезмәткәрләре һәм ветераннары!

2021 елның 11 ноябре, пәнҗешәмбе

Сезне һөнәри бәйрәмегез - Россия Федерациясе Эчке эшләр органнары хезмәткәрләре көне белән котлыйм!

Сезнең хезмәт-җәмгыятьтә тәртип һәм тотрыклылык, гражданнарның законга ышанычы, аларның иртәгесе көнгә ышанычы нигезе. Бу авыр, куркыныч, әмма шундый мөһим һәм игелекле хезмәтне үз өстегезгә алган өчен рәхмәт.

Югары профессиональлек һәм фидакарьлек сезгә якташларыбызның иминлеген нәтиҗәле тәэмин итәргә, хокук бозуларны булдырмый калырга, җинаятьләрне ачарга ярдәм итә.

Ветераннарга чын күңелдән рәхмәт сүзләре җиткерәм. Сезнең тормыш энергиясе, зур һөнәри тәҗрибәгез Ватанга хезмәт итүнең заманча буын хокук тәртибе сакчыларының иң яхшы үрнәкләре булып тора.

Хөрмәтле хокук сакчылары, Алексеевск районы халкы мәнфәгатьләренә намуслы хезмәтегез һәм тугрылыгыгыз өчен рәхмәт белдерәм! Чын күңелдән Сезгә нык сәламәтлек, тыныч күк йөзе, Ватанга хезмәт итүегездә уңышлар телим! Сезгә һәм якыннарыгызга бәхет һәм иминлек телим!

Район башлыгы

Сергей Демидов