Алексеевскида депутатларның үзара хезмәттәшлеге турында өч яклы Килешүгә кул куйдылар

2022 елның 14 гыйнвары, җомга

Алексеевскида Россия Федерациясе Дәүләт Думасында, Татарстан Республикасы Дәүләт Советында һәм Алексеевск, Әлки һәм Спас районнары Советларында социаль-мәдәни һәм икътисади үсеш мәсьәләләре буенча «Бердәм РОССИЯ» фракцияләре депутатларының үзара хезмәттәшлеге турында өч яклы килешүгә кул куйдылар.

РФ Дәүләт Думасында, ТР Дәүләт Советында һәм Алексеевск муниципаль районы Советында «Бердәм РОССИЯ» фракцияләре депутатларының үзара хезмәттәшлеге турында өч яклы килешүгә Алексеевск районы башлыгы Сергей Демидов, РФ Дәүләт Думасында «Бердәм Россия» фракциясе депутаты Олег Морозов һәм ТР Дәүләт Советында «Бердәм Россия» фракциясе депутаты Фоат Вәлиев кул куйды.