апрель, 2018 ел
сишәмбе

21 апрельдә Казан дәүләт аграр университетының икътисад факультетында “Ачык ишекләр көне” булачак.

18 апрельдә район үзәгенең барлык предприятиеләре һәм оешмалары хезмәткәрләре гомумбистә чәршәмбе өмәсенә чыгачаклар
Шулай ук урамнарны һәм парк зоналарын яңадан бүлү уңаеннан җитәкчеләргә 21 апрельдә гомумбистә шимбә өмәсе үткәрү турында да мәгълүмат җиткерелде.

ЮХИДИның Алексеевск бүлекчәсе җитәкчесе Илфат Җаббаров сүзләренә караганда, 19 апрельдән 21 апрельгә кадәр район үзәгендә «Тоннель» операциясе узачак.

19 апрельдә өченче чакырылыш Алексеевск шәһәр җирлеге Советының 22 нче утырышы булачак

19 апрельдә район Советының утырышлар залында өченче чакырылыш Алексеевск шәһәр җирлеге Советының 22 нче утырышы булачак.

Алексеевск балыкчылары өчен мөһим мәгълүмат
5 июньгә кадәр балык тотуга кагылышлы яңа чикләүләр кертелде