февраль, 2018 ел
сишәмбе

Владимир Константинович үзенең карары турында III чакырылыш район Советының 20 нче утырышында белдерде. Сессиядә муниципаль берәмлекнең 2017 елдагы үсешенә йомгак ясалды. Утырыш Татарстанның Дәүләт Советы Рәисе Фәрит Мөхәммәтшин катнашында узды.

2018 елның 22 февралендә Алексеевск муниципаль районында чаңгы базасы территориясендә М.С.Шляпников кубогына чаңгы эстафетасы булды. Быел эстафетаны биатлон элементлары белән үткәрергә карар ителде, бу әлеге чарага кызыксынуны арттырды.

27 февраль көнне 2018 елгы кабул итү бүлмәсендә "Бердәм Россия" Партиясенең гражданнарны кабул итү үткәрелде

Татарстан башкаласында делегация республиканың барлык районнарыннан, мәңгелек утка чәчәкләр салды һәм Җиңү Паркында.