Халык газетасына - халык бәясе

2020 елның 15 октябре, пәнҗешәмбе

Редакция «заводлыларга» «Заря» һәм «Таң» ны нибары 600 сумга язылырга тәкъдим итә.

Хөрмәтле район үзәге "завод" районында яшәүчеләр!

Без "Заря" һәм "Таң" газеталарына язылу буенча махсус акция башлап җибәрәбез.

Район гәҗитен 777 сум урынына 600 сумга гына алдырырга тәкъдим итәбез.

Газетаны без сезгә үзебез китерәбез! Әгәр сез - бу йортларда яшәүче кеше икән, файданы ычкындырмагыз! Пролетарская 14, 14а; Ленин урамы 72, 74, 75, 86, 84, 82, 80, 77; Гагарин 16а, 17, 16, 18, 20, 37; Космонавтлар 7а, 22а, 15. Газетага махсус отышлы бәядән безнең редакциядә Совет мәйданы, 6 йорт адресы буенча язылырга мөмкин. Барлык сорауларны 2-57-30 телефоны буенча бирергә мөмкин.

Әгәр сезнең йорт безнең исемлеккә кермәгән булса, безнең белән күрсәтелгән телефон аша элемтәгә керә аласыз, без сезнең өчен уңайлы китерү мөмкинлеген карарбыз! Язылу 25 декабрьгә кадәр дәвам итәчәк. Чиратларыбыз юк! Безнең белән сез вакытыгызны һәм акчагызны янга калдыра алачаксыз. Реклама

Мария Онучина: "Мин рәхәтләнеп газетаны алдырыр идем. Һәм моны эшлим. Ләкин бик кыйммәт. Шулай да 800 сумга якын. Ләкин хәзер мин сезнең тәкъдимегездән рәхәтләнеп файдаланырмын һәм 600 сумга "Заря"ны яздырырмын. Әмма моны киләсе елга гына эшли алам, чөнки бу юлы инде мин язылуның ташламалы декадасыннан файдаландым һәм ташлама белән имзаладым".

Елена Макарихина: «Без теләсә нинди шартларда да район газетасына ярдәм итәргә әзер. Һәм бу редакциянең искиткеч тәкъдиме - махсус бәя буенча язылу - ул бик вакытлы. Мин, әлбәттә, кул куярмын. Беренчедән, мин дә «заводчанка», икенчедән, гомерем буе безнең газетаны язып, аны укучы булып калам».

Анна Синякова: "Мин көнне "Таң"нан башка күз алдына да китерә алмыйм. Бу газетаны әти-әнием алдырды, аннары без дә ирем белән алдыра башладык. Бу газета һәрвакыт безнең йортта. Кызганычка каршы, октябрь аена язылырга өлгермәгән идем, тик «Ильгуль»да яңа номер сатып алырга мөмкин икәнлеген беләм. Ә сезнең тәкъдимнән мин бик теләп файдаланачакмын. Рәхмәт!"

Галина Савинова: "Мин «Халык бәясе» акциясе кысаларында район газетасының беренче язылучысы булдым. Редакциянең тәкъдименнән рәхәтләнеп файдаландым. Газетаны энәсеннән җебенә кадәр укыйбыз. Соңгы яңалыкларны “районка” битеннән белешербез. Өстәвенә, акчаны янга калдыру мөмкинлеге дә барлыкка килде, газетаны почта тартмасына китерәчәкләр".

Язуда акчаны ничек янга калдырырга

Ваклап сатып ал!

Безнең газеталарны «Ильгуль» кибетендә (Суворов ур.) ваклап сатып алырга - 15 сум, шулай ук газета редакциясендә - 20 сум сатып алырга мөмкин.

Махсус бәя.

«Завод» районында яшәүчеләр безнең тәкъдимнән файдалана һәм «Халык газетасы халык бәясе буенча» акциясендә катнаша алалар, «Заря» яки «Таң»ны 600 сумга язып алалар. Газеталарны үзебез китерәбез!

Альтернатив язылу.

«Заря» һәм «Таң» газеталарын 500 сумга да яздырып була. Моны безнең редакциядә эшләргә кирәк. Газеталарны чәршәмбе һәм җомга көннәрне редакциядән мөстәкыйль рәвештә түбәндәге адрес буенча алырга кирәк: Совет мәйданы, 6 нчы йорт. Бу район үзәгендә яшәүчеләр өчен бик файдалы тәкъдим.