2020 елның 17 гыйнвары, җомга

Бүген Алексеевскида "Россия Эчке эшләр министрлыгының Алексеевск районы буенча бүлегенең 2019 елгы оператив-хезмәт эшчәнлеге нәтиҗәләре һәм алдагы чорга бурычлар турында" оператив киңәшмә узды. Утырышта Татарстан Республикасы буенча эчке эшләр министры урынбасары Алексей Завгороднев, район башлыгы Сергей Демидов, Алексеевск район суды судьясы Андрей Сергеев, Чистай районара тикшерү бүлеге җитәкчесе Сергей Карасёв, Алексеевск районы прокуроры урынбасары Елена Суглова һәм Эчке эшләр министрлыгы башлыгы вазифаларын башкаручы Руслан Юнысов катнашты. Бүлекнең еллык эшенә йомгак ясалды.