Юл тармагы ветераннарыннан рәхмәт

2019 елның 18 октябре, җомга

«Алексеевскдорстрой» ветераннары оешма җитәкчелегенә танылган җырчы Габдулла Тукай исемендәге татар дәүләт филармониясенә Алисә Мамина концертына баруны оештырганы өчен рәхмәт әйтәләр.
Хәйрия сәфәре Өлкәннәр көне алдыннан оештырылды. Аның турында юл оешмасы ветераны Евгений Боровков сөйли.

- Концерт безгә бик ошады. Җырчының тавышы бик көчле һәм ягымлы. Аның башкаруында рус һәм татар халык җырларын, шулай ук опера арияләреннән өзекләрне ишетү күңелле булды. Аның җырларын тыңлаганда якташыбыз, опера җырчысы, ТАССРның атказанган артисты Михаил Пантюшин искә төште,  ул көчле һәм матур тавышка ия иде. Концерттан бик күп уңай тәэсирләр алдык. Ветераннар өчен сәфәр оештырганнары һәм безгә игътибар күрсәткәннәре өчен предприятие җитәкчелегенә рәхмәт.
Юл хуҗалыгы хезмәткәрләре көне алдыннан предприятие хезмәткәрләрен һәм юл төзү белән бәйле барлык хезмәткәрләрне һөнәри бәйрәмнәре белән котлыйм. Район һәм республика иминлеге өчен алга таба да яңа үрләр яулауларын телим!