Татарстан Росреестры туры эфирда "ТНВ" телеканалында

2019 елның 20 марты, чәршәмбе

21 мартта иртәнге 9 нчы 10 минутта    Татарстан Республикасы буенча  Росреестр Идарәсенең физик затлар күчемсез милкен дәүләт теркәве бүлеге начальнигы Энҗе Мөхәммәтгалиева   “ТНВ” телеканалында  «Здравствуйте!» мәгълүмати-танып белү программасы кунагы булачак.

Татарстан Росреестры вәкиле туры эфирда телевизор караучыларга  хокукларны дәүләт теркәвенә һәм кадастр учетына  бирелгән документларның ни өчен  карамыйча-нитмичә кире кайтарылу сәбәпләрен һәм шундый хәлләр килеп чыкканда гражданнарга нишләргә кирәклеген аңлата.

«Здравствуйте!» программасын «ТНВ» телеканалында иртәнге 9 нчы 10 минутта карагыз.

Өстәмә төстә шуны хәбәр итәбез:  булган теле- һәм   радиоэфирларның язмалары белән  Татарстан Республиккасы буенча Росреестр Идарәсенең  рәсми сайтында (rosreestr.tatarstan.ru)  “Матбугат хезмәте” бүлегендә («видеосюжетлар», «радиоэфирлар»),  “ВК” социаль төркемендә (vk.com/rosreestr16), шулай ук youtubта Татарстан Росреестры каналында танышырга була.